labrador_emerald_pearl_600x200.jpg
Invest M - Kamień Naturalny

Rainforest Green

Marmur Rainforest Green

Rain Forest Green jest kamieniem naturalnym wydobywanym w kamieniołomach  w  Indiach.

 

Charakterystyczną cechą Rain Forest Green  jest użylenie, które ma tendencję do zmiany w zależności od miejsca w kopalni, z którego wydobywano kamień. Płyty wycięte z jednego bloku mogą się zdecydowanie różnić wzorem użylenia od płyt ciętych z kolejnego bloku. Dzięki charakterystycznemu użyleniu, Rain Forest Green można stosować układając go w formie odbicia lustrzanego.

 

Cechą charakterystyczną Rain Forest Green są niewielkie, puste przestrzenie. Są one wypełniane żywicą, tak aby po polerowaniu powierzchnia kamienia była gładka i bez ubytków. Ten zabieg nie wpływa na trwałość ani wygląd Rain Forest Green.

 

Rain Forest Green jest bardzo twardy w porównaniu do innych marmurów i zwykle do obróbki stosuje się piły do cięcia i polerowania granitu. To też oznacza to, że można bez wahania używać Rain Forest Green na blaty kuchenne. Ze względu na swoje właściwości, plamy na tym kamieniu (od płynów, kwasów) powstają rzadziej, ze względu na kolorystykę Rain Forest Green, nawet jeśli się pojawią, są mało widoczne. 

 

Inne nazwy: Rajastan Green, Rainforest Green, Bidasar Green, Bidzar Green, Bidazar Green, Amazonas Gruen, Fancy Green, Forest Green, Green Glory, Green Multicolor, Illu Green, Oakwood Green, Mirage Green, Picasso Green, Radhika Green, Splendore Serata.

 

 


 

Nasze produkty z Rain Forest Green dostępne w Piasecznie pod Warszawą:

gotowe płytki  Rain Forest Green w standardowych wymiarach  (zobacz stronę: płytki)

całe płyty (zobacz stronę: płyty)

na zamówienie elementy cięte: płyty ścienne, płytki o niestandardowych wymiarach, blaty łazienkowe,kuchenne i stołyschodyparapety, cokoły, itp.

 


 

Przykłady realizacji łazienek z  Rain Forest Green, posadzek i ścian z  Rain Forest Green, blatów kuchennych i łazienkowych z  Rain Forest Green, znajdują się na naszym blogu:

 

www.kamienaturalny.wordpress.com 

 


 

W Piasecznie pod Warszawą, w naszym zakładzie kamieniarskim, można obejrzeć i zamówić płyty i płytki z Rain Forest Green i inne nasze produkty.
ul. Broniewskiego 50A
05 - 501 Piaseczno / Warszawa

W razie pytań lub wyceny, zapraszamy do kontaktu: 22 757 25 27.

Zapraszamy!

 

 

Prezentowane zdjęcia mogą różnić się od rzeczywistych kamieni. Płyty kamienia tego samego rodzaju różnią się w zależności od miejsca wydobycia. Ponadto, na kolor wyświetlanej próbki mają wpływ ustawienia monitora.

 

Produkty powiązane: blaty kuchenne Rain Forest Green, blaty kuchenne Rain Forest Green Piaseczno, blaty kuchenne Rain Forest Green Warszawa, blaty łazienkowe Rain Forest Green, blaty łazienkowe Rain Forest Green Warszawa, blaty łazienkowe Rain Forest Green Piaseczno, parapety Rain Forest Green, parapety Rain Forest Green Warszawa, parapety Rain Forest Green Piaseczno, płytki Rain Forest Green, płytki Rain Forest Green Piaseczno, płytki Rain Forest Green Warszawa, podłogi Rain Forest Green, podłogi Rain Forest Green Warszawa, podłogi Rain Forest Green Piaseczno, schody Rain Forest Green, schody Rain Forest Green Warszawa, schody Rain Forest Green Piaseczno, kominki Rain Forest Green, zielony marmur blaty, zielone płytki do łazienki, zielone parapety marmurowe,  zielony marmur do łazienki.

 • Granit

  Jeśli zainteresuje Cię któryś z poniższych granitów, zadzwoń! Odpowiemy na Twoje pytania, doradzimy, podamy terminy i ceny.  Granity są dostępne

  Read More
 • Nero Zimbabwe

    Nero Zimbabwe to granity wydobywany niedaleko Mashnoland w Zimbabwe. Kamień Nero Zimbabwe jest w międzynarodowej nomenklaturze nazywany jako granit,

  Read More
 • Star Galaxy

    Indyjski granit Star Galaxy jest jednym z najbardziej popularnych granitów eksportowanych na wszystkie kontynenty. To czarny materiał połyskujący złotymi

  Read More
 • 1

Szukaj

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Nasza Firma

 • 1

Przydatne informacje

 • 1

Zastosowanie kamienia

 • 1