Giallosanfrancisco.jpg
Invest M - Kamień Naturalny

Marmur

Jeśli zainteresuje Cię któryś z poniższych marmurów, zadzwoń! Odpowiemy na Twoje pytania, doradzimy, podamy terminy i ceny. 

Marmury są dostępne w naszym zakładzie w Piasecznie pod Warszawą. Sprzedajemy całe płyty marmurowe, płyty i pyłki marmurowe cięte na wymiar, blaty marmurowe i parapety w standardowych i niestandardowych wymiarach i kształtach.


Bianco Sivec


Blanco Lama


Bianco Neve

Biały Marmur - Bianco Carrara
Bianco Carrara
[KLIKNIJ NA ZDJĘCIE]

calacatta 600x200
Calacatta [KLIKNIJ NA ZDJĘCIE] 


Bianco Ibiza

Beżowy marmur - Botticino

Botticino [KLIKNIJ NA ZDJĘCIE]

crema marfil 600x200
Crema Marfil

Beżowy marmur - Breccia Sarda
Breccia Sarda [KLIKNIJ NA ZDJĘCIE]

Beżowy marmur - Perlato Royal
Perlato Royal


Rosa Portugalo

Pomarańczowy marmur - Rosso Verona
Rosso Verona

Czerwony marmur - Rojo Alicante
Rojo Alicante [KLIKNIJ NA ZDJĘCIE]

Brązowy marmur - Emperador
Emparador [KLIKNIJ NA ZDJĘCIE]

Brązowy marmur - Forest Brown
Forest Brown

Zielony marmur - Forest Green
Rainforest Green [KLIKNIJ NA ZDJĘCIE]

Zielony marmur - Verde Guatemala
Verde Guatemala [KLIKNIJ NA ZDJĘCIE]

Szary marmur - Salome
Salome [KLIKNIJ NA ZDJĘCIE]

nero marquina 600x200
Nero Marquina

Marmur to jeden z najcenniejszych materiałów budowlanych. Skała metamorficzną powstała z przeobrażenia wapieni, rzadziej dolomitów. Niezwykle trwały i piękny materiał, a także  niepowtarzalny materiał stworzony przez naturę, o bardzo bogatej kolorystyce.  W dzisiejszej architekturze używany do przy wykończeniu wnętrz. Dzięki naturalnemu pięknemu wyglądowi dodaje każdemu wnętrzu prestiżu, elegancji i szlachetności.  Marmury ze względu na swoje właściwości mają wiele zastosowań przede wszystkim jako:  marmurowe posadzki, blaty marmurowe, marmurowe schody, parapety marmurowe, a także ozdobne marmurowe kominki. Bardzo ciekawym rozwiązaniem są elewacje marmurowe.

 

W Piasecznie pod Warszawą, w naszym zakładzie kamieniarskim, można obejrzeć dostępne marmury i próbki, zamówić nasze produkty.
ul. Broniewskiego 50A
05 - 501 Piaseczno / Warszawa

 

Zapraszamy!

 

Prezentowane zdjęcia mogą różnić się od rzeczywistych kamieni. Płyty kamienia tego samego rodzaju różnią się w zależności od miejsca wydobycia. Ponadto, na kolor wyświetlanej próbki mają wpływ ustawienia monitora. 

 

Produkty powiązane: marmurowe płyty elewacyjne Piaseczno, marmurowe płyty elewacyjne Warszawa,  marmurowe parapety wewnętrzne Piaseczno, marmurowe parapety wewnętrzne Warszawa, schody marmurowe Piaseczno, schody marmurowe Warszawa, płytki marmurowe Piaseczno, płytki marmurowe Warszawa, marmurowe blaty kuchenne Piaseczno, marmurowe blaty kuchenne Warszawa, stoły marmurowe Piaseczno, stoły marmurowe Warszawa, kominki marmurowe Piaseczno, kominki marmurowe Warszawa, marmurowe obudowy kominków Piaseczno,  marmurowe obudowy kominków Warszawa, gotowe kominki marmurowe Piaseczno, gotowe kominki marmurowe Warszawa, marmur na kominki Piaseczno, marmur na kominki Warszawa.

 

 • Granit

  Jeśli zainteresuje Cię któryś z poniższych granitów, zadzwoń! Odpowiemy na Twoje pytania, doradzimy, podamy terminy i ceny.  Granity są dostępne

  Read More
 • Nero Zimbabwe

    Nero Zimbabwe to granity wydobywany niedaleko Mashnoland w Zimbabwe. Kamień Nero Zimbabwe jest w międzynarodowej nomenklaturze nazywany jako granit,

  Read More
 • Star Galaxy

    Indyjski granit Star Galaxy jest jednym z najbardziej popularnych granitów eksportowanych na wszystkie kontynenty. To czarny materiał połyskujący złotymi

  Read More
 • 1

Szukaj

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Nasza Firma

 • 1

Przydatne informacje

 • 1

Zastosowanie kamienia

 • 1