kashmir_white_600x200.jpg
Invest M - Kamień Naturalny

Nero Zimbabwe

Nero Zimbabwe

 

Nero Zimbabwe to granity wydobywany niedaleko Mashnoland w Zimbabwe. Kamień Nero Zimbabwe jest w międzynarodowej nomenklaturze nazywany jako granit, ale według europejskich standardowi Nero Zimbabwe powinien być sklasyfikowany jako gabro.

Skład mineralny Nero Zimbabwe:
Gabro: gruboziarnista skała wulkaniczna o ciemnym kolorze. Gabro jest bardzo podobny do bazaltu. Gabra występują masowo w obrębie ziemskiej skorupy oceanicznej (pod bazaltoidami), stanowiąc tam składnik kompleksów ofiolitowych. Tworzą tez niewielkie intruzje o charakterze pni magmowych, dajek i silli.

Właściwości Nero Zimbabwe:
Gęstość [kg/m3]: 2990
Mrozoodporność: całkowita
Nasiąkliwość [%]: 0,15-0,20
Wytrzymałość na ściskanie [MPa]: 252
Wytrzymałość na zginanie [MPa]: 25

Inne nazwy używane w dla Nero Zimbabwe: Absolute Black, Nero Assoluto, Zimbabwe Black, Zimbabwe ZF, Zimbabwe.

Podobne kamienie naturalne: Nero Assoluto, Jet Black And Premium Black India, Belfast Black South Africa, Swedish Black, Sweden Absolute Black.

 


Nasze produkty z granitu Nero Zimbabwe dostępne w Piasecznie pod Warszawą:

 • gotowe płytki Nero Zimbabwe w standardowych wymiarach  (zobacz stronę: płytki)
 • całe płyty Nero Zimbabwe (zobacz stronę: płyty)
 • na zamówienie elementy cięte z Nero Zimbabwe: płyty ścienne, płytki o niestandardowych wymiarach, blaty łazienkowe, kuchenne i stoły, schodyparapety, cokoły, itp.

Przykłady realizacji z wykorzystaniem granitu Nero Zimbabwe: blaty kuchenne i łazienkowe z Nero Zimbabwe, podłogi z Nero Zimbabwe, płyty z Nero Zimbabwe, płytki z Nero Zimbabwe, parapety z Nero Zimbabwe i inne. znajdują się na naszym blogu:

 www.kamienaturalny.wordpress.com

 


W Piasecznie pod Warszawą, w naszym zakładzie kamieniarskim, można obejrzeć i zamówić blaty, płyty i płytki z Nero Zimbabwe i inne nasze produkty.
ul. Broniewskiego 50A
05 - 501 Piaseczno / Warszawa

 

Zapraszamy!

 

Produkty powiązane:Nero Zimbabwe Piaseczno, Nero Zimbabwe Warszawa, granit Nero Zimbabwe Piaseczno, granit Nero Zimbabwe Warszawa, Nero Zimbabwe schody Piaseczno, Nero Zimbabwe schody Warszawa, Nero Zimbabwe blaty Piaseczno, Nero Zimbabwe podłogi Piaseczno, Nero Zimbabwe posadzki Piaseczno, Nero Zimbabwe parapety Piaseczno, Nero Zimbabwe płytki Piaseczno, Nero Zimbabwe blaty Warszawa, Nero Zimbabwe podłogi Warszawa, Nero Zimbabwe posadzki Warszawa, Nero Zimbabwe parapety Warszawa, Nero Zimbabwe płytki Warszawa, granit Nero Zimbabwe.

 

Prezentowane zdjęcia mogą różnić się od rzeczywistych kamieni. Płyty kamienia tego samego rodzaju różnią się w zależności od miejsca wydobycia. Ponadto, na kolor wyświetlanej próbki mają wpływ ustawienia monitora.

 

 • Granit

  Jeśli zainteresuje Cię któryś z poniższych granitów, zadzwoń! Odpowiemy na Twoje pytania, doradzimy, podamy terminy i ceny.  Granity są dostępne

  Read More
 • Nero Zimbabwe

    Nero Zimbabwe to granity wydobywany niedaleko Mashnoland w Zimbabwe. Kamień Nero Zimbabwe jest w międzynarodowej nomenklaturze nazywany jako granit,

  Read More
 • Star Galaxy

    Indyjski granit Star Galaxy jest jednym z najbardziej popularnych granitów eksportowanych na wszystkie kontynenty. To czarny materiał połyskujący złotymi

  Read More
 • 1

Szukaj

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Nasza Firma

 • 1

Przydatne informacje

 • 1

Zastosowanie kamienia

 • 1